O firmě

  • Jste nespokojeni?
  • Máte nejistotu?
  • Nevíte si rady?
  • Máte problém?
  • Citíte bezmoc?

Kontaktujte nás

+420 251 565 190 info@plexus.cz
nebo použijte náš online formulář

V oblasti ekonomiky působíme již od roku 1994. Od této doby si společnost Plexus s.r.o. vybudovala tým zkušených odborníků, kteří vám poskytnou své služby v oblastech daní, auditu, účetnictví a poradenství, financí či vrcholového managementu. Jsou připraveni přebrat odpovědnost a jako váš partner použít svých schopností čelit všem postupům ze strany státních úřadů. Pojištění odpovědnosti za škodu účetních je samozřejmostí, pojistka však dosud nebyla využita. Spolupracujeme s klienty tuzemskými a zahraničními komerčního, veřejného i neziskového sektoru. Naši klienti od nás vyžadují vysokou kvalitu služeb – konzistentní, přesnou a odbornou práci. Rozumíme výzvám, před kterými stojí, i regulatornímu prostředí, v němž se pohybují.

Jsme více než jen poskytovatel služeb

Chceme být více než jen poskytovatel služeb. Naše vztahy s klienty jsou založené na důvěře a klienti se na nás mohou kdykoli obrátit s jakýmkoli problémem.

Pomáháme snižovat rizika

Ať už potřebujete jakékoli služby, získáte nepřetržitý přístup k potřebným zdrojům a pracovníkům. Při své práci přísně dodržujeme pravidla ochrany důvěrných informací a soulad s právními předpisy.

Nabízíme přidanou hodnotu pro vaše podnikání

Naší prioritou je výkonnost vaší společnosti. Vždy dbáme na vaše zájmy a průběžně vám poskytujeme zpětnou vazbu. Lépe tak porozumíte finanční situaci vaší společnosti, takže ji budete moci lépe řídit.

Zaměřujeme se na vaše konkrétní potřeby

Nenabízíme pouze standardizované produkty, ale své služby přizpůsobujeme vašim specifickým potřebám. Připravíme pro vás takovou kombinaci služeb, která bude co nejlépe odpovídat vašim požadavkům.

Kontaktujte nás

Plexus, spol. s r.o.

Donská 275/9
101 00 Praha 10
Česká republika

Kontaktní formulář